Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

21. 10. 2023: 10:00
Spartak Čelákovice 3. kolo - Dolni Počernice
0:0 (0:0)
Další derby Počernic
Napsal: O.S dne Čtvrtek, 22 Leden 2015 19:25   

Střelecké hody proti Xaverovu

V sobotu k nám do tělocvičny přijel soused z Horních Počernic SC Xaverov a sehrál u nás dvě utkání. Tento dvojzápas byl určen především pro hráče, kteří nehrají zimní turnaje a přitom si také zahráli.

 

 

K prvnímu zápasu z důvodu nemoci jsme nastoupili jen ve čtyřech hráčích. Tak se kluci museli poprat s tím, že hrají celý zápas a nemohou využít možnosti vystřídat. Do obrany jsme postavili Lukyho. I když je to útočník tak svou obranou práci zvládal na jedničku. Lukášek se taky postaral o první dva goly. Největší probuzení předvedli jiní hráči. Tedy a Daník oba střelili své první branky v dresu Počernic!!! Tedy jich nakonec vstřelil čtyři a Daník tři. Jediný kdo na branku ještě čeká je Domča. I on se určitě brzy dočká.Utkání skončílo 11:2.

branky: Lukáš 4, Tedy 4, Daník 3

V druhém utkání nastoupilo 8 hráčů včetně Lukyho, Daníka i Domčy, kteří tak odehráli obě utkání a ukázali, že sil mají na rozdávání. Toto utkání nezačalo úplně nejlépe. Spousta našich střel letěla mimo bránu nebo je soupeř dobře ubránil. Protože byl soupeř lepší ve střelbě, snadno se dostal do vedení 3:0. Zápas se hrál na 5x15 min. a až do čtvrté části jsme vždy jen dotahovali. Krok se nám povedlo držet díky brankám hlavně Lukyho a Filipa. Při jedné situaci byla nařízena penalta pro náš tým. K ní se postavil Filip a s přehledem ji proměnil. A aby penalt nebylo málo tak i soupeř si jednu kopnul. Hráč Xaverova ovšem o kousek bránu minul. Rozhodující branku vstřelil opět Filip a pojištění v závěru čtvrté části přidal Daník, který se stal naším nejmladším střelcem!! V závěrečné části se ještě dvakrát trefil Luky a uzavřel skóre na konečných 15:7.

branky: Luky 7, Filip 3, Vašík 2, Julča, Kája, Daník

Všem rodičům děkujeme za hlasité podporování při obou zápasech!!! :) Hráčům za skvělé výkony! Soupeři za bojovnost a nasazení. Nejvíce musíme vyzdvihnout dva naše hráče. Těmi jsou Luky a Daník. Oba totiž zvládli odehrát oba zápasy a ještě jít hrát turnaj v neděli a společně nastříleli větší polovinu branek našeho týmu!! ( To nezvládnou ani Ronaldo s Messim) :) :) :) 

Svátek má

Dnes 20.06.2024 : Alois
Zítra 21.06.2024 : Pavla

Narozeniny má

2.6.2024: Michal Šika 7 let
2.6.2024: Alexandr Vyskočil 7 let
30.7.2024: Marek Malík 7 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login