Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

21. 10. 2023: 10:00
Spartak Čelákovice 3. kolo - Dolni Počernice
0:0 (0:0)
Zimní turnaj v zimě :)))
Napsal: O.S dne Středa, 14 Leden 2015 15:37   

více se dozvíte v celém článku...

 

První turnaj roku 2015 jsme začali jako ten v roce minulém.. Opět druhé místo ! Turnaj se konal v Mělníku v hale. Pravidla zde byla trochu jína než-li ta na jaká jsme zvyklí v Běchovicích. Na turnaji nás bylo jen 8 místo klasických 9ti hráčů, z důvodu několika nemocí.


V prvním utkání začínáme proti Veltěži. Po většinu zápasu máme více ze hry a zaslouženě se dostáváme do vedení. Branku střelil náš malý Messi Lukášek M.Z dalších šancí již góly nedáváme a tak přišel trest v podobě vyrovnávací branky. Branka přišla v poslední minutě a my už neměli čas na ní odpovědět. Tak zápas končí remízou 1:1
Branka: Lukáš

Druhý zápas to už byla jiná hitparáda! Hned v první minutě nás do vedení posílá Tobi krásnou křižnou střelou k tyči. I nadále si vytváříme převahu a náš náskok navyšuje Vašík a chvilku po něm přidáva branku i Tonda. Poslední branku střílí opět Tobi a určuje tak konečný stav Počernice-Vojkovice 4:0
Branky: Tobi 2,Vašík,Tonda

V třetím zápase nás prověřili SSK Hovorčovice. Do brány se postavil Tobi a Julča šla do útoku. Hned v první minutě nás Julča dostáva do vedení. Brzy po ní se trefuje i Vašík a dává nám tak klid. Soupeř ukázal svou kvalitu jen zřídka a my si svůj náskok 2:0 držíme až do konce utkání.
Branky: Julča,Vašík

V dalším utkání nás čekal těžší oříšek a to tým Labský kostelec. Utkaní bylo velmi vyrovnané a šance byly na obou stranách. Ty soupeřovi se rodily z našich zbytečných ztrát!! I proto se Kostelec ujal vedení. To ovšem netrvalo dlouho a Tobi dvěma brankami utkání otočil. V závěru jsme meli i pořádný kus štěstí když soupeř nastřelil tyčku.
Branky. Tobi 2

K poslednímu utkání nastupujeme proti domácímu Mělníku. A potkávají se dva týmy doposud neporažení. Z důvodu více vstřelených branek nám v zápase stačí remíza. Tomu jsme také přizpůsobili naši hru. Soupeř začíná utkání velikým tlakem. My máme jen málo šancí. V polovině utkání napřáhne ke střele domácí utočník a Tobimu nedal šanci. Chvíli po něm přidává gól i nejlepší hráč Mělníku a o zápase je rozhodnuto. Zbytek zápasu se odehráva především na půli hřiště. Domácí zápas zaslouženě vyhrávají a ziskávají zlaté medaile. Ná nás zbylo opět jen stříbro.

Celkově jsme oba trenéři byli spokojeni s předvedenou hrou našeho týmu. Máme radost z toho, že všichni makali jako jeden tým, poslouchali pokyny a bojovali. Jen tak dál!!!

V turnaji jsme mimo jiné získali i jednu individální cenu a to pro nejlepšího hráče turnaje. Tu získal Filip Eybl. I když nedal žádný gól, odvedl tu nejtěžší práci. Ve všech zápasech ze sebe vydal maximum. Kapitánská páska mu byla přidělena právem !!

Osobní hodnocení hráčů:

Julča: V braně fantastická! V poli taky!


Tobi: rozhodl hned 2 utkání a připsal si celkem 4 branky. Pomáhal v útoky i obraně. Náš nejlepší střelec !!


Vašík: První zápas se rozkoukával.Pak ukázal jak je pro tým platný.V posledním utkání skvěle branil soupeřovi útoky.


Tonda: Dokázal jaký je bojovník a odměnou mu byl gol. Platný především v obraně, ale rozehrávce.


Kuba M. : Několikrát skvěle odkopl balon a dobře plnil pokyny. Potřebuje se více zapojovat do hry.


Kuba N. : Velké překvapení turnaje!!! Nebal se chodit do všech balonů a často se zapojoval do hry. Jen tak dál Kubo :)


Lukáš: dal prvni gol našeho týmu a ukázal, že je pan střelec. Vyborně pomáhal i dozadu a nebál se poprat o balon i se staršíma.


Filip: Pro tým nepostradatelný!!! Byl nejvíce vytěžovaným hráčem týmu a svoje úkoly plnil na 200%. Pomáhal do útoku, vracel se do obrany, házel auty, odkopával balony a kopal přímáky. Pro tým by nechal i duši. Kapitán jak se patří. :) :) :)Halovy turnaj Mělník - Dolní Počernice 0:0

Góly
Nejlepší hráč Počernic

Střídání
25. min: Václav Belžík (rank) za Lukáš Michalík
25. min: Jakub Mráz (rank) za Jakub Novotný
25. min: Antonín Máška (rank) za Tobiáš Rejlek
Karty

J. Černá
rank
F. Eybl
rank
J. Novotný
rank
L. Michalík
rank
T. Rejlek
rank
 

Svátek má

Dnes 20.04.2024 : Alexandra
Zítra 21.04.2024 : Evženie

Narozeniny má

4.4.2024: Ondřej Daněček 5 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login