Sokol Dolní počernice, oddíl kopané

znak V Ráji 611
Dolní Počernice
190 12 Praha 9
telefon: 723 558 576
e-mail: dpkopana@volny.cz

let

Nadcházející zápas


Žádný plánovaný zápas

Poslední zápas

21. 10. 2023: 10:00
Spartak Čelákovice 3. kolo - Dolni Počernice
0:0 (0:0)
V hale nám to svědčí :-)
Napsal: o.s dne Úterý, 02 Prosinec 2014 21:08   

-První halový turnaj, jsme odehráli v nedalekých Běchovicích. Změnou pro nás bylo , že se hrálo o mantinely a brankář měl menší uzemí, kde mohl chytat míč do rukou. Naší velkou výhodou na příští sezónu bude, že již dnes na turnaje bereme hodně mladších hráčů ročníku 2009.
-V prvním zápase jsme se utkali s B-týmem Újezd nad Lesy. Tento zápas nám vyšel na výbornou. Zatím to byl náš nejlepší výkon sezóny. Nasazení všech hráčů bylo perfektní a proto jsme zaslouženě vyhráli 2:0. Snad jen Toby v brance se v zápase nudil a až na jeden skvělý výběh neměl co na práci.
Branky: L. Michalík 2x
-Druhý zápas už nebyl tak jednoznačný a to především našemi chybami!! Soupeř tyto chyby nepotrestal a tak jsme udeřili my. Vašík vystřelil z rohu vápna a nasměroval nás k vítězství, které jsme už uhlídali.
Branka: V. Belžík 1x
-Do třetího zápasu nastupujeme proti Dukle Jižní Město s tím, že nám stačí remíza. V tomto zápase jsme udělali několik změn v sestavě i v brance. Zápas byl hodně vyrovnaný, ale my měli více ze hry. Bohužel se do vedení dostal soupeř velkým závarem před naši brankou. Tato akce skončila smolným vlastním gólem. Poté jsme výrazně přidali a vytvořili si několik šancí, které ovšem ke gólu nevedly. Až v poslední minutě vystřelil Vašík a míč se od paty brankáře a následné tyčky dostal až do branky. V tu chvíli chybělo do konce utkání jen 5 vteřin.
Branka V. Belžík 1x
-Finálové utkání proti druhému týmu Dukly vyhrál soupeř zaslouženě a pomstil svůj první tým. Dukla měla více ze hry a my můžeme být rádi, že skončila výsledkem jen 3:0. Škoda , že se nám nepovedlo dát alespoň gól a zápas zdramatizovat.
-S celkovým výkonem můžeme být spokojeni, ale stále je co zlepšovat. Nejvíce se nám líbilo nasazení a bojovnost. A také dvě čistá konta Tobyho. Jen tak dál kluci. Neusnout na stříbrných medailích a brzo přijdou i zlaté !!!Halový turnaj v Běchovicích - Dolní Počernice 0:0

Góly
Nejlepší hráč Počernic
Střídání
Karty

 

Svátek má

Dnes 20.06.2024 : Alois
Zítra 21.06.2024 : Pavla

Narozeniny má

2.6.2024: Michal Šika 7 let
2.6.2024: Alexandr Vyskočil 7 let
30.7.2024: Marek Malík 7 let

Anketa

Kde nás najdete

mapa

Reklama

Archiv

Vyhledat

Login